Щорічно  1 жовтня відзначається День громадян похилого віку та День ветерана

Дата: 03.10.2022 12:48

Міжнародний день громадян похилого віку та Дня ветерана відзначається щорічно  1 жовтня з 1991 року. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день коли ми віддаємо їм свою любов і повагу, можливість нагадати всім про людський обов’язок, бути турботливими і милосердними до поважної частини суспільства.

В Романівській громаді цей день також не відбувся без привітань. Територіальним центром спільно з Романівською селищною радою надано продуктові набори для 240 громадян, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Територіальний центр».

Не оминули вітаннями і відділення стаціонарного догляду де на даний час проживає 19 осіб, святкування відзначили солодкими подарунками та святковим столом.

Найбільше багатство літніх людей – їх досвід. Безмежна вдячність Вам дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради та гідний приклад для наслідування.