30 вересня - День усиновлення

Дата: 29.09.2022 15:11

Шановні  усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Символічно, що цей день припадає на велике православне свято Віри,  Надії , Любові та їхньої матері Софії.

Усиновлення дитини – благородна, свята справа. Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Звертаюся до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Дякую  усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям Романівської громади! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

З повагою

Секретар ради                                                           Юрій ЧУМАЧЕНКО