Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 02.09.2022 10:41

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  01 вересня 2022  року                                                                    № 146

Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

У відповідності ст.ст.51,53 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” скликати  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради                             14 вересня 2022  року о 10.00 годині в  залі засідань селищної ради.

На порядок денний винести  наступні питання:

1.  Про організацію складання проєкту бюджету Романівської селищної   територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: Горобець Н.А. – начальник фінансового управління

1. Про розгляд звернення дирекції Романівського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради про призначення заступника директора Баліцького В.Д. опікуном над вихованцем цього закладу

Інформує: Бондар С.Ф. – головний спеціаліст відділу юридичної та

кадрової роботи

1. Про демонтаж незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території селищної ради.

Інформує: Рибак В.М. – перший заступник селищного голови

1. Про роботу закладів культури селищної ради у період воєнного стану.

Інформує: Ковальчук Л.Й. – начальник відділу культури, туризму, молоді

та спорту

1. Про внесення змін до складу Комітету, затвердженого рішенням виконкому Романівської селищної ради від 31.03.2021р. №47 «Про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури».

Інформує: Скакун І.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, архітектури та комунальної власності

1. Про надання дозволу  Колеснику В.П. на розчищення земельних ділянок сільськогосподарського призначення від заліснення.

Інформує: Мазуркевич  В.Ц. – начальник відділу земельних відносин та екології

1. Про надання дозволу  Денисевич А.В. на розчищення земельних ділянок сільськогосподарського призначення від заліснення.

Інформує: Мазуркевич  В.Ц. – начальник відділу земельних відносин та екології

1. Про охоплення дітей віком від 1-6 (7 років) дошкільною освітою в очному режимі на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Інформує: Гаврилова О.Л. – начальник відділу освіти

1. Про надання дозволу на впорядкування полезахисних лісових смуг.

Інформує: Мазуркевич  В.Ц. – начальник відділу земельних відносин та екології

1. Про затвердження умов продажу об’єктів приватизації комунальної власності Романівської селищної ради.

Інформує: Крижанівська С.І. – начальник відділу юридичної та кадрової

роботи

1. Про погодження використання приміщення овочесховища для облаштування в ньому найпростішого укриття цивільного захисту  Ольшанської гімназії .

Інформує: Фещенко В.Г. – головний спеціаліст відділу житлово-

комунального господарства, архітектури, будівництва, архітектури та

комунальної власності

1. Про надання дозволу на будівництво житлового будинку та господарських будівель і споруд.

1. Про встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» у смт.Романів та смт.Биківка.

комунальної власності

1. Про заборону руху важковагового транспорту біля річки Виспа в смт.Романів.

Інформує: Фещенко В.Г. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, архітектури та  комунальної власності

1. Про план роботи виконавчого комітету Романівської селищної ради на IV квартал 2022 року.

Інформує: Мирончук К.В. – начальник відділу з організаційної роботи

1. Різне.

Секретар ради                                                             Юрій ЧУМАЧЕНКО