ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВІТЛАНУ ЛЕОНІДІВНУ СПІЦИНУ!
Дата: 29.08.2022 10:46
Кількість переглядів: 225
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345185/2f39eaa7a71ad597bdbc58d02e75d681.jpg)
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
« повернутися