Романівська селищна рада 24 серпня 2022 року буде працювати за дистанційною формою роботи

Дата: 23.08.2022 11:37

Зважаючи на обставини, в яких всім доводиться жити і працювати та оголошення воєнного стану, святкові дні в Україні скасовано. А отже, 24 серпня 2022 року, День Незалежності, офіційно є робочим. З метою ефективного використання робочого часу 24.08.2022 року залишається робочим, але за дистанційною формою роботи. У зв’язку з цим, одноденний заробіток працівників селищної ради за вказаний день буде утримано та перераховано на підтримку Збройних Сил України, відповідно поданих заяв.