ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА РОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ - ЛЕСЬКА ДМИТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА!
Дата: 20.08.2022 09:02
Кількість переглядів: 295
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345185/ffb805b1e455f02e291ca7dd4b06eb34.jpg)
Прийміть щиросердні вітання з Днем народження! Щиро зичимо здоров’я, щастя, добробуту Вам і Вашій родині, поваги від оточуючих, підтримки та взаєморозуміння однодумців, непохитної віри в краще майбутнє нашої держави, подальших успіхів у праці, наснаги та нових здобутків на ниві депутатської діяльності! Нехай на довгій життєвій стежині зустрічаються лише хороші люди та вірні друзі! ЗІ СВЯТОМ!
« повернутися