Вітаємо з днем народження члена виконавчого комітету Юрія Камінського!
Дата: 18.08.2022 08:34
Кількість переглядів: 259
Прийміть щирі та сердечні вітання із Вашим Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Великих успіхів, здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345185/8b9c3712b568b77133da83dd8ecd44f8.jpg)
« повернутися