Вітаємо з Днем народження Олександра Філіповича – члена виконавчого комітету Романівської селищної ради!
Дата: 02.08.2022 08:15
Кількість переглядів: 271
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04345185/506176c03c0e95ac017fb966123bc30a.jpg)
Шановний Олександре Петровичу!
Прийміть щирі та сердечні вітання із Вашим Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.
Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів!
Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа!
« повернутися