?До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Романівської селищної ради?

Дата: 27.06.2022 17:15

????? Любарська "Мультидисциплінарна Мобільна Команда" 28 червня  планує відвідати смт. Романів для визначення потреб внутрішньо перемішених осіб та надання психологічних, юридичних, соціальних та медичних послуг.

? Аби допомогти мільйонам

українцям, які були змушені покинути свої домівки, "Право на здоров'я" (HealthRight International) в Україні у співпраці з UNICEF Ukraine у межах СПІЛЬНО — програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) — створили мультидисциплінарні мобільні команди, які уже працюють у Львівській, Закарпатській, Рівненській, Вінницькій, Дніпропетровській, Чернівецькій, Волинській, Житомирській, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

???? Запрошуємо дізнатися більше про роботу команд на сайті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: https://uni.cf/3wGVtcf