Про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу»

Дата: 24.06.2022 09:24

Інформуємо, що в області відновило роботу підприємство зі 100% іноземними інвестиціями ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу», яке виробляє електричні бортові кабельні системи для автомобілів. Дане підприємство належить до числа великих платників податків і роботодавців як Житомирщини, так і України. На сьогоднішній день на підприємстві працевлаштовано 4210 осіб (в рамках інвестиційного проекту передбачалося створити близько 5 тисяч робочих місць). Усі робочі місця на підприємстві обладнані відповідно до сучасних стандартів, а безпека праці на найвищому рівні.

Попри військовий стан в країні ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу» продовжує розвиватися та збільшувати кількість робочих місць. Підприємство готове сприяти у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб з метою їх зайнятості, забезпечення соціально – економічних та правових умов і гарантій для реалізації права на працю.

Для отримання інформації щодо працевлаштування звертатися до представників ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу»:

Козирєв Максим Володимирович – начальник відділу з управління персоналом (моб. тел. +380505950090);

Герасимчук Наталія Михайлівна – начальник підвідділу з підбору та розвитку персоналу (моб. тел. +380934083735).