Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 16.06.2022 09:25

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  15 червня 2022  року                                                                    № 93

Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

У відповідності ст.ст.51,53 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” скликати  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради                             29 червня 2022  року о 10.00 годині в  залі засідань селищної ради.

На порядок денний винести  наступні питання:

1. Про затвердження висновку органу опіки та піклування    виконавчого комітету Романівської селищної ради про  доцільність позбавлення батьківських прав **** та ****.,      відносно неповнолітньої  дитини ****.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

2. Про затвердження висновку органу опіки та піклування   виконавчого комітету Романівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав ***відносно малолітніх   дітей ***  та  ***.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

3. Про надання статусу дитини-сироти ***.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

4. Про внесення змін до складу мобільної бригади соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Інформує: Мельник В.С. – начальник відділу соціального захисту

населення

5. Про надання дозволу на  видалення зелених насаджень.

Інформує:Томчевський В.В. – директор комунальної лісомеліоративної

установи

6.Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства гр. Банцер І.В

Інформує: Мазуркевич  В.Ц. – начальник відділу земельних відносин

та екології

7. Про надання дозволу  Гонтарук А.І. на розчищення земельної ділянки сільськогосподарського призначення від заліснення.

Інформує: Мазуркевич  В.Ц. – начальник відділу земельних відносин

та екології

8. Про розгляд клопотання комунальної установи територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Романівської селищної ради.

Інформує: Антонова Т.М. – директор комунальної установи «Територіальний

центр соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) Романівської селищної ради»

9. Про  дозвіл на оформлення права власності на об’єкти  нерухомого майна.

благоустрою та комунальної власності

10. Про розміщення групи тимчасових споруд та погодження режиму роботи об’єкту торгівлі  «У Короткова» в смт. Романів.

благоустрою та комунальної власності

11. Про розміщення тимчасової споруди в смт. Романів.

благоустрою та комунальної власності

12. Про надання дозволу на розміщення атракціонів.

Інформує: Фещенко В.Г.- головний  спеціаліст  відділу житлово –

комунального господарства,  архітектури,

будівництва, благоустрою та комунальної

власності