Дата: 02.06.2022 09:27

“Команда НУО “Сучасний Формат” у співпраці із Благодійною організацію “Фонд громади Житомира”, Житомирською міською радою, партнерами та донорами працює над тим, аби знайти можливість допомогти внутрішньо переміщеним особам у вирішенні нагальних питань. Допомогти усім фізично неможливо, але окремі учасники опитування та члени їх родин однозначно матимуть змогу бути запрошеними до участі у програмних заходах проєкту “Голоси громад”, будуть включеними до переліку отримувачів невеличкої гуманітарної підтримки та отримають можливість супроводу у працевлаштуванні”, – зазначила Вікторія Кузьменко, менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат”.