Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства Баліцької Н.І.

Дата: 27.05.2022 08:28

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирського району Житомирської області

РІШЕННЯ №80

від 26 травня 2022                                                                           смт Романів

Відповідно до ст.ст. 11, 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 5  Закону України «Про особисте селянське господарство», розглянувши заяву жительки  с. Вила, вул. Колгоспна, 4, Баліцької Ніни Ігорівни, про вихід з членів особистого селянського господарства, виконавчий комітет Романівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Вивести Баліцьку Ніну Ігорівну, жительку с. Вила, вул. Колгоспна, 4, з членів особистого селянського господарства без надання їй земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  2. Старості Соболівського старостинського округу внести зміни до відповідної книги погосподарського  обліку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на старосту Соболівського старостинського округу (Моравська І.Е.)

Селищний голова                                           Володимир САВЧЕНКО