Про влаштування малолітньої  дитини *** до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок  дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради

Дата: 27.05.2022 08:27

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №78

від 26 травня    2022 року                                                смт. Романів

Відповідно до ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 140, 146 Конституції України, ст.11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядку  провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, з метою захисту прав та інтересів малолітньої дитини,  виконавчий комітет  селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Влаштувати до комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний спеціалізований будинок  дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради малолітню дитину ***

Підстави влаштування дитини:  Акт закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я від *** року,  складеного директором КНП «Житомирська обласна дитяча  клінічна лікарня» Житомирської обласної ради    Довгополим Юрієм Дмитровичем, завідувачем відділенням постінтенсивного догляду,  виходжування та реабілітації новонароджених Васьківською Вірою Павлівною,  лікарем відділення постінтенсивного догляду, виходжування та реабілітації новонароджених Тишкевич Євеліною Олександрівною, лікарем відділення постінтенсивного догляду, виходжування та реабілітації новонароджених Ліпницькою Іриною Ігорівною, у присутності  інспектора СЮП ЖРУП ГУНП в Житомирській області, лейтенанта поліції Зайцевої Олени  Петрівни та головного спеціаліста служби у справах дітей Житомиської міської ради Бабяка Максима Миколайовича; згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей  126,133,135 Сімейного кодексу України   від  20.04.2022 року №000354198271,  відомості про батька записані відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (за заявою родичів, інших уповноважених осіб або уповноваженого представника закладу охорони здоров’я); у сім’ї  патронатного вихователя на території Романівської селищної ради  перебувають діти (на даний час виїхала за межи України); близьких родичів та знайомих, які могли б взяти на проживання та виховання дитину, немає.

2. Підняти  клопотання  перед  Департаментом охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації про виділення путівки для влаштування малолітньої дитини *** до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок  дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого  заступника селищного голови Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                                    Володимир САВЧЕНКО