До уваги внутрішньопереміщених осіб !!! ДОПОМОГА від ООН

Дата: 13.05.2022 14:06

До відома внутрішньо переміщених осіб

Відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради повідомляє, що в Романівський селищній раді  видають талончики з QR-кодом для отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від Світової продовольчої програми ООН.

Право на виплату додаткової грошової допомоги мають внутрішньо переміщені особи, відомості про яких включено до Єдиноі нформаційної бази даних про ВПО. Розмір допомоги становить 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць.

Виплата допомоги здійснюватиметься щомісячно протягом трьох місяців шляхом зарахування коштів на банківський рахунок внутрішньо переміщеної особи.

Для отримання талончика необхідно особисто звернутися до відділу соціального  захисту населення Романівської селищної ради в каб.№ 108 зі смартфоном, паспортом, довідкою про взяття на облік  внутрішньо переміщеної особи, для неповнолітніх: свідоцтво про народження дитини.