Про скликання двадцять п’ятої сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 12.05.2022 12:23

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 12 травня 2022 року                                                                                                                         № 81

Про скликання 25 сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати двадцять п’яту сесію Романівської селищної ради 8-го скликання 27 травня 2022 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.
  2. На розгляд Романівської селищної ради внести питання:
  • Звіт селищного голови про роботу Романівської селищної ради та її виконавчого комітету за 2021 рік.
  • Питання бюджету:

Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

• Питання освіти (щодо зміни назв та затвердження Статутів закладів освіти в новій редакції).
  • Про затвердження Положення про порядок найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території Романівської селищної ради.
  • Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної комунальної власності Романівської селищної ради та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.
  • Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств Романівської селищної ради.
  • Про внесення змін до структури та штатного розпису  КУ «Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради».
  • Питання комунальної власності.
  • Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  • Питання щодо врегулювання земельних відносин.

3. На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Селищний голова                                                                             Володимир САВЧЕНКО