Про проведення Дня благоустрою

Дата: 13.04.2022 16:40

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!» Романівська селищна рада запрошує 15 квітня 2022 року всіх жителів громади, переміщених осіб, громадські та молодіжні організації, волонтерів, школярів, працівників всіх установ, організацій, підприємств прийняти участь у заходах щодо санітарної очистки та благоустрою селища Романів та населених пунктів громади.

Закріплені території з прибирання жителями приватних та багатоквартирних житлових будинків, а також установами, організаціями, підприємствами зазначені у розпорядженні селищного голови від 24.03.2022 року № 58 «Про проведення місячника з благоустрою та покращення санітарного стану в населених пунктах селищної ради» (на сайті Романівської селищної ради в розділі «Розпорядження селищного голови з основної діяльності»).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)