Торгівлю винними продуктами, шампанським, слабоалкогольними напоями дозволено

Дата: 07.04.2022 09:28

Описание: GERB_POL
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

начальника районної військової адміністрації

06.04.2022 року                                                                              № 35

Про оборонні заходи

Відповідно до статей 14, 18 Закону України "Про оборону України", Закону України "Про основи національного спротиву", Закону України "Про правовий режим воєнного стану", Указу Президента України від 24.02.2022   № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 "Про утворення військових адміністрацій", розпорядження голови ради оборони Житомирської області від 04.04.2022      № 25 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області від 04.04.2022 року «Про оборонні заходи»

ЗОБОВ?ЯЗУЮ

1. Головам міських, селищних, сільських рад:

1.1 Дозволити торгівлю винними продуктами, шампанським, слабоалкогольними напоями (з вмістом етилового спирту від 0,5 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г. на 100 куб. см., виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю та речовинами, виробленими на спиртовій основі, отримані шляхом бродіння) та пивом (насиченим діоксидом вуглецю пінистим алкогольним напоєм із вмістом спирту етилового від 0,5 відсотка об'ємних одиниць, отриманих під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами) із 06.04.2022 з 10:00 до 19:00 виключно для цивільного населення в магазинах, що мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

1. Вжити заходів щодо усунення хаотично встановлених блокпостів, що заважають руху військовому, спеціальному та цивільному транспорту територією області. Зокрема, передбачити їх демонтаж для облаштування постів спостереження, у місцях знаходження об'єктів критичної інфраструктури.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Начальник Житомирської районної

військової адміністрації                   підпис існує                Олександр ХОМИЧ