Про компенсацію витрат на оплату комунальних послуг

Дата: 31.03.2022 15:26

Про компенсацію витрат на оплату комунальних послуг

Кабінетом Міністрів України  затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (Постанова № 333 від 19.03.2022 року)

Таку компенсацію отримуватиме власник житлового приміщення, який тимчасово та безоплатно розмістив у ньому внутрішньо переміщених осіб, які не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Для отримання компенсації власник житлового приміщення має звернутися із відповідною заявою (бланк заяви надається) в термін до 5 квітня 2022 року:

- жителі смт. Романів, с. Велика Козара  – до Романівської селищної ради – каб. № 214;

- жителі інших населених пунктів – до старости свого старостинського округу.

Надалі така заява подаватиметься власником щомісяця до 5 числа наступного місяця за звітним (до 5 травня - на відшкодування за квітень,  до 5 червня – на відшкодування за травень, і т.д.).

До заяви додаються копії таких документів:

Від власника житла:

Паспорт, ідентифікаційний код

Документ, що підтверджує право власності на житло (наприклад свідоцтво про право власності на житло, договір купівлі-продажу, витяг з реєстру про право власності, витяг з погосподарської книги тощо).

Довідка з банку про розрахунковий рахунок власника житла, на який йому перераховуватиметься сума компенсації.

Від внутрішньо переміщених осіб (на кожну особу):

Паспорт/свідоцтво про народження,  ідентифікаційний код.

Довідка про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи, отримана через додаток "ДІЯ" або в Романівській селищній раді к. 104, к. 105.

Сума компенсації складає 14,77 гривень на 1 людину за кожен день.

Кількість таких днів визначається з дати  реєстрації  в Єдиному реєстрі внутрішньо переміщених осіб (людино-дні).

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

Контактні телефони:

097-565-83-15 – Скакун Ірина Вікторівна

068-045-75-07 – Фещенко Віктор Григорович

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)