До уваги осіб з інвалідністю!

Дата: 23.03.2022 14:41

Романівська селищна рада повідомляє, що на даний час Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю організовується адресна гуманітарна допомога особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям – особам з інвалідністю.

З метою узагальнення потреби в гуманітарній допомозі вище вказаної категорії осіб, рекомендуємо звернутись у відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради, каб.105. При собі мати паспорт та документ, який посвідчує інвалідність.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 №269 передбачено порядок оформлення і видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Так, в разі звернення внутрішньо переміщеної особи, які тимчасово перебувають на території селищної ради для отримання довідки необхідно звернутись до  центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради, каб. 107.

На даний час Кабінетом Міністрів України завершується підготовка механізму компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися під час дії воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)