РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ від 21 березня 2022№ 56

Дата: 21.03.2022 12:17

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 21 березня 2022 року                                                                    № 56

Про скликання  позачергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

У відповідності ст.ст.51,53 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” скликати  позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради   22 березня 2022  року о 10.00 годині в  залі засідань селищної ради.

На порядок денний винести наступні  питання:

1. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Романівська лікарня Романівської селищної ради» на І квартал 2022 р.

Інформує: Серт І.В. –  директор КНП «Романівська лікарня»

1. Про утворення  комісії  щодо розгляду заяв членів  сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації.Інформує: Мельник В.С. – начальник відділу соціального захисту                                                     населення

3. Про затвердження протоколу засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та  приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та  забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Інформує: Мельник В.С. – начальник відділу соціального захисту

населення

1. Про внесення змін до складу комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Інформує: Мельник В.С. – начальник відділу соціального захисту

населення

1.  Про надання статусу дитини-сироти Гнатюк Златі Віталіївні.

Інформує: Данилевич В.Й. – начальник служби у справах дітей

1. Про закріплення права користування житлом за дітьми – сиротами, Беник Анною Сергіївною, 26.10.2008 р.н. та Беником Миколою Івановичем,26.07.2019 р.н. та призначення відповідального за збереження житла.

7.Про надання дозволу на дарування земельної ділянки на ім’я малолітньої

дитини.

Інформує: Данилевич В.Й. – начальник служби у справах дітей

8.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Алешковичу Миколі Олеговичу,08.07.2007 р.н.

Інформує: Данилевич В.Й. – начальник служби у справах дітей

9. Про встановлення піклування над дитиною позбавленою батьківського піклування, Алешковичем Миколою Олеговичем, 08.07.2007 р.н.

10. Про пункти тимчасового розміщення та облаштування для  громадян, які

у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування    (вимушеним переселенцям) в закладах освіти Романівської селищної ради.

Інформує: Гаврилова О.Л. – начальник відділу освіти

11.  Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2022рік.

Інформує: Горобець Н.А. - начальник фінансового управління

Селищний голова                                                        Володимир САВЧЕНКО