До уваги громадян, установ, організацій та підприємств громади!

Дата: 14.03.2022 11:26

Звернення Романівської селищної ради та антикризового штабу.

З огляду на військові дії в нашій країні населення селища Романів та громади значно збільшилось за рахунок евакуйованих, внутрішньо переміщених  осіб, біженців.

Значно зросли обсяги споживання водоспоживання та водовідведення, утворення побутових відходів.

Щоденно з невеликих запасів, за рахунок селищного бюджету, допомоги кількох потужних підприємств здійснюється забезпечення населення необхідними послугами. Однак проблема посилюється тимчасовим дефіцитом пально-мастильних матеріалів та зростанням цін на них. Антикризовим штабом створено систему водопостачання та водовідведення на випадок відключення електропостачання.

Разом з тим проблема збільшення споживання комунальних послуг посилилася проблемою неплатежів. Оплата за надані послуги Романівським КП «Сервіс» суттєво зменшилася. А це не лише оплата енергоносіїв, а й оплата і без того мізерної заробітної плати тих, хто щоденно, незалежно від погоди, політичної ситуації роблять ваш побут комфортним.

Уряд, місцева влада, приватні структури зараз максимально намагаються проводити виплату заробітних плат, пенсій, соціальних допомог, субсидій, пільг. Запрацювали спеціальні механізми отримання пенсій та соціальних грошових допомог для тих, хто евакуювався – через грошові перекази.

З огляду на вищевказане, селищна рада, антикризовий штаб звертається до мешканців Романова, підприємств та організацій негайно оплатити спожиті комунальні послуги!

Разом ми сила!

Разом ми переможемо!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)