Романівщина як острівок безпеки

Дата: 09.03.2022 17:05

Шановна громадо! Ми сильні і незламні і це нас єднає щодня в єдиному прагненні - прагненні до перемоги. Вчорашнє  8 березня перетворилось в 13 день віроломної війни, війни проти людяності. Нинішні Шевченківські дні обпалила страшна  звістка про загибель нашого земляка, який мужньо боронив рідну землю на підступах до столиці . Романівщина в жалобі.

На сьогодні для багатьох  наш Романівський край став острівком безпеки. Багато хто розуміє, що цей прихисток не тимчасовий. І ми всією громадою зробимо все для того, аби кожен  був під надійним захистом і належною увагою. Так і повинно бути, адже це наш спосіб життя.  Ми всі одна велика родина і цього високого почуття нічим не здолати.

Декілька днів отримуємо колосальну кількість міжнародної допомоги. Спілкуюся з очільниками наших іноземних міст-побратимів з Польщі і Литви, безмежно дякуємо їм за підтримку. Отримуємо і продукти харчування, і одяг, і засоби гігієни. Все розподіляємо за потребами. Просимо всіх, хто потребує допомоги звертатися до селищної ради та в старостинські округи.

Дякую усім, хто допомагає у цей непростий час, дякую усім нам -  жителям нашої громади, за те що ми єдині, за те, що ми такі згуртовані.

Зберігаємо спокій, віримо у нашу перемогу!

Романівський селищний голова                Володимир САВЧЕНКО