Депутати Романівської селищної ради закликають країни НАТО закрити небо над Україною

Дата: 06.03.2022 15:35

Сьогодні, 6 березня 2022 року, на 22 позачерговій сесії Романівської селищної ради депутати звернулися з закликом до глав держав та урядів, парламентів та народів держав-членів НАТО підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Таке рішення підтримано одноголосно, усіма   20 присутніми депутатами.

- Сьогодні, 06 березня 2022 року депутати Романівської селищної ради звернулись з закликом до глав держав та урядів, парламентів танародів держав-членів НАТО підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. За таке рішення проголосували  одноголосно.

Про звернення депутатів Романівської селищної ради щодо закриття повітряного простору над Україною