До уваги жителів Романівської громади!

Дата: 24.02.2022 11:14

До уваги жителів Романівської громади!

Закликаю всіх зберігати спокій і не піддаватися на провокації та різноманітні інформаційні атаки.

Найстрашніший ворог у складних ситуаціах – це хаос та паніка. Ми знаходимося на своїй рідній УКРАЇНСЬКІЙ землі, тому за нами правда і перемога!

У зв’язку із введенням військового стану тимчасово призупинено роботу шкіл та дитячих садків. Лікарня, селищна рада та інші структури працюють у робочому режимі.

У селищній раді проводяться  наради  з представниками силових структур громади, про всі необхідні дії повідомлятимемо на сайті селищної ради та соцмережах. На території Романівської селищної ради наразі все спокійно. У зв’язку з відсутністю інтернету о 10.30 призупинено роботу аптек. Протягом найближчого часу це питання вирішиться. Магазини працюють у штатному режимі, крім маркету «Наш край». Оскільки це приватна структура, вони чекають вказівок від своїх власників. Це тимчасові труднощі. Населення буде повністю забезпечено і продуктами, і медикаментами.

На сайті селищної ради опубліковано список місцезнаходження бомбосховищ. Я звертаюся до жителів багатоповерхівок із проханням по можливості звільнити приміщення ваших підвалів, які у мирний час були переобладнані не за призначенням.

Підтримуймо один одного, допомагаймо тим, хто цього потребує.

У цей важкий час нам допоможе  ВЗАЄМОПІДТРИМКА ТА ЩИРА ЛЮБОВ ДО НЕНЬКИ-УКРАЇНИ!

Всі, хто бажає захищати Україну, просимо звертатися до військкомату. При собі мати військовий квиток, паспорт, код.

Не панікуймо, зберігаймо спокій! За нами правда і рідна земля, тому ми переможемо! Слава Україні!

Романівський селищний голова                       Володимир Савченко