Шановні мешканці Романівської громади

Дата: 15.02.2022 15:52

Шановні мешканці Романівської громади

Керівництво Романівської селищної ради висловлює вдячність жителям громади за адекватне ставлення та порозуміння стосовно тимчасової незручності в частині відсутності вуличного освітлення.

Нагадаємо, що 28 січня 2022 року по всій Романівській громаді Романівським РЕМом проведено відключення вуличного освітлення. На даний час, з метою уникнення соціальної напруги, найшвидшого усунення тимчасових незручностей стосовно вуличного освітлення, селищною радою прикладено максимум зусиль щодо відновлення вуличного освітлення в нашій громаді, зокрема, з Державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» укладено договір про постачання електричної енергії та проведені розрахунки за спожиту електроенергію в повному обсязі.

На адресу ДПЗД «Укрінтеренерго» та АТ «Житомиренерго» направлені листи з вимогою негайного відновлення вуличного освітлення на території громади.

Таким чином селищною радою прикладені всі зусилля по відновленню вуличного освітлення, а коли з’явиться світло на вулицях населених пунктів громади на даний час залежить лише від Романівського РЕМ.

Особливу вдячність селищна рада висловлює за співпрацю та порозуміння у вирішенні питання щодо відновлення вуличного освітлення фахівцям Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області та Управління Державної казначейської служби у Романові.