Про скликання двадцять першої сесії  селищної ради 8-го скликання

Дата: 11.02.2022 14:10

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  11.02.2022  року                                                                                     №  28

Про скликання двадцять першої

сесії  селищної ради 8-го скликання

Відповідно ст.ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять першу сесію селищної ради 8-го скликання 25 лютого 2022 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Романівської селищної ради за 2021 рік.
  2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  3. Внесення змін до Регламенту Романівської селищної ради 8 скликання.
  4. Звіт селищного голови про здійснення Державної регуляторної політики Романівською селищною радою за 2021 рік.
  5. Про звіти старост про проведену роботу в Биківському, Вільшанському, Врублівському, Годиському, Гордіївському, Камінському, Ольшанському, Прутівському, Романівському, Соболівському, Ясногородському старостинських округах.
  6. Питання освіти.
  7. Про внесення змін до структури та штатного розпису Романівської селищної ради.
  8. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Романівської селищної ради.
  9. Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету Романівської селищної ради.
  10. Про затвердження Програм.
  11. Про затвердження звіту директора КНП «Романівська лікарня» за 2021 рік.
  12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська  лікарня»  за IV квартал 2021 р.
  13. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська  лікарня» Романівської селищної ради за 2021 рік.
  14. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального Некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» за 2021 рік.
  15. Питання комунальної власності.
  16. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  17. Про затвердження Перспективного плану розвитку системи послуг  по догляду  за дітьми на території  Романівської  селищної ради на 2022-2026 роки.
  18. Про звернення депутатів Романівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України.
  19. Земельні питання.
  20. Різне.

На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради, апарат  селищної ради, керівників підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Селищний голова                                                  Володимир САВЧЕНКО