Голова Романівської громади взяв участь у відзначенні річниці з дня створення територіального підрозділу спецзв’язку у Мирополі

Дата: 04.02.2022 14:46

Майже 80 років у селищі Миропіль функціонує 10-ий Територіальний вузол урядового зв'язку Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України, зв’язківці якого щоденно несуть свою надзвичайно відповідальну службу з високою професійною майстерністю, справжньою мужністю та вірністю обов’язку і країні.

Сьогодні, 3 лютого, підрозділ зв’язку, який має дуже багату історію, відзначив 79-ту річницю з дня створення. Участь в урочистостях взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т. в. о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич, депутат обласної ради Ігор Ходак, голови сусідніх громад Житомирщини.

Під час заходів військовослужбовці на чолі з полковником Сергієм Власюком представили свій кадровий та технічний потенціал. Меценат Ігор Ходак подарував необхідне технічне обладнання для якісної роботи зв’язківців.

Від Романівської громади також вручено сертифікат на придбання оргтехніки.