Звіт КП «Сервіс» за 2021 рік

Дата: 27.01.2022 11:04

Романівське комунальне підприємство «СЕРВІС»

13001,  Житомирська  область, смт. Романів, пров. Путиліна, буд.6, тел.(04146) 2-31-88

Романівське комунальне підприємство «Сервіс» в межах своєї статутної діяльності протягом  2021 р. реалізувало продукцію на суму 3030.9 тис.грн., надало послуг централізованого водопостачання в обсязі 45.7 тис. м. куб. на суму 785.1 тис. грн. та послуги централізованого водовідведення в обсязі 31.8 тис. м.куб. на суму 1229.3 тис. грн. Вивезено 925 т. твердих побутових відходів на суму 815.1 тис. грн. Надано інших послуг (викачка, вишка, трактор) на суму 201.4  тис.грн.

За 12 місяців  2021 р. проведено заміну 10 свердловинних насосів, ліквідовано 47  проривів на водопровідних та каналізаційних мережах. На артезіанській свердловині № 7 по вул. Вишневій встановлено металеву секційну огорожу. Проведено заміну аварійного водопроводу протяжністю 150 м.  від свердловини № 2 до водонапірної башти. Проведено 120 ремонтів техніки, що використовується підприємством. Власними силами підприємства було виготовлено 9 контейнерів для збору сміття, які  встановлені на вулицях смт. Романів. Також протягом  2021 р. було придбано для потреб підприємства обладнання вартістю 53,0 тис.грн.

Підприємством було замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво водопроводу по вул. Богдана Хмельницького та Жовтневій в смт. Романів та проведено будівництво водопроводу протяжністю 3,1 км.  До даного водопроводу підключено 32 будинки. До 10 лютого планується здати в експлуатацію  водогін.

Облаштовано водогінну мережу с.Камінь протяжністю 300 м, закуплено насосне обладнання і насоси вартістю 173 тис. грн.

Протягом 2021 року 12 раз проведено ущільнення смітника на суму 30 тис.грн.

Було прибрано 7 стихійних сміттєзвалищ смт. Романів та його околицях.

Станом на 01.01.2022 року  загальна кількість абонентів послуг з водопостачання становить -1096, в тому числі населення – 1059, з них 962 по лічильниках.

Загальна кількість абонентів послуг з вивезення ТПВ станом на 01.01.2022 становить 1111, в тому числі населення 1018.

Підприємством постійно проводиться робота по залученню нових споживачів послуг. В порівнянні із початком року  збільшилась на 113  кількість користувачів послуги із вивезення твердих побутових відходів. Також збільшилась кількість користувачів водопостачання на 31одиницю .

Працівниками РКП «Сервіс» проведено  перевірки щодо правомірного підключення споживачів до мереж водопостачання та водовідведення. В результаті чого було виявлено 18 самовільних підключень до водопровідної та каналізаційної мережі. Даним споживачам був наданий термін для  добровільного узаконення  споживання послуг без застосування штрафних санкцій .Всі 18 абонентів уклали Договір з РКП «Сервіс» у встановлений термін.

Керівник                                                                                             Богдан МАТАТ