Відтепер наша громада у Viber i Telegram

Дата: 24.01.2022 15:59

Шановні мешканці Романівщини!

Кожен з нас є частинкою нашої громади, у якій щодня вирує цікаве матеріальне, культурне та духовне життя.  Щоб  інформувати Вас про події в селищі та селах 11-ти старостинських округів громади, нашу спільну працю на  їх благо, утвердити прозорість і відкритість діяльності органів місцевого самоврядування, Романівська селищна рада  пропонує Вам скористатися такими цифровими інформаційними ресурсами:

Офіційний сайт Романівської територіальної громади: Романівська територіальна громада

Віднедавна стали доступними два Чат-боти у Тelegram та Viber, які автоматично сповіщають про новини у громаді. Щоб підключити ці чати   можна сканувати відповідні QR-коди або перейти за посиланнями:

Viber

У реаліях сьогодення життя мешканців не може бути зручним і комфортним, якщо громада не використовує сучасні цифрові технології!

Долучайте Романівську територіальну громаду у свій смартфон, щоб ознайомлюватися з нормативно-правовими документами, розпорядженнями, оголошеннями, щоб завжди бути в курсі  свіжих новин і подій, які відбуваються на теренах Романівщини!  Цифрова громада – дієва громада!