Дата: 13.01.2022 16:29

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирського району Житомирської області

РІШЕННЯ

27 січня 2022                   смт Романів                                               №____

Заслухавши інформацію першого заступника селищного голови Рибака В.М. « Про внесення змін у додаток №1до рішення  засідання виконавчого комітету селищної ради № 48 від 31.03.2021 року «Про утворення адміністративної комісії  та затвердження Положення  про адміністративну комісію щодо розгляду адмінпротоколів при виконавчому комітеті Романівської селищної ради», керуючись  п.4 п. «б» ч.1 ст. 38, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Романівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у додаток №1до рішення  засідання виконавчого комітету селищної ради № 48 від 31.03.2021 року «Про утворення адміністративної комісії  та затвердження Положення  про адміністративну комісію щодо розгляду адмінпротоколів при виконавчому комітеті Романівської селищної ради», а саме:
  • вивести зі складу адміністративної комісії щодо розгляду адмінпротоколів при виконавчому комітеті селищної ради  Іванюк Інну Володимирівну у зв”язку зі звільненням з роботи.
  • ввести до складу адміністративної комісії щодо розгляду адмінпротоколів при виконавчому комітеті селищної ради   Бондара Сергія Феліксовича, провідного спеціаліста відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови  Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                              Володимир САВЧЕНКО