Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 13.01.2022 16:17

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 13 січня 2022  року                                                                    № 7

Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

У відповідності ст.ст.51,53 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” скликати  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради   27 січня 2022  року о 10.00 годині в  залі засідань селищної ради.

На порядок денний винести наступні  питання:

1.Про схвалення Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого  самоврядування.

Інформує: Горобець Н.А. – начальник фінансового управління.

2. Про утворення координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання та молодіжної політики Романівської селищної ради.

Інформує: Ковальчук Л.Й. – в.о.начальника відділу культури, туризму,

молоді та спорту

3. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти селищної ради у 2022 рік.

Інформує: Гаврилова О.Л. – начальник відділу освіти

4. Про здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Романівської селищної ради у 2021 році.

Інформує: Ходюк В.І. – заступник селищного голови з питань діяльності

виконавчих органів ради

5. Звіт про роботу Романівського комунального проектно – виробничого архітектурно – планувального підприємства за 2021 рік.

Інформує: Петровський Л.Ф. – начальник Романівського комунально проектно

– виробничого  архітектурно – планувального

підприємства селищної ради

6. Звіт про роботу комунальної установи «Трудовий архів Романівської селищної ради» за 2021 рік.

Інформує: Михальчук І.О. – начальник комунальної установи «Трудовий архів

Романівської селищної ради»

7. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітету селищної ради у 2021 році.

Інформує: Мирончук К.В. – начальник відділу з організаційної роботи селищної

ради

8.Про внесення змін у додаток №1до рішення  засідання виконавчого комітету селищної ради № 48 від 31.03.2021 року «Про утворення адміністративної комісії  та затвердження Положення  про адміністративну комісію щодо розгляду адмінпротоколів при виконавчому комітеті Романівської селищної ради».

Інформує: Рибак В.М. – перший заступник селищного голови

9. Про встановлення опіки над дітьми – сиротами Беник А.С.26.10.2008 р.н. та              Беник М.І.,26.07.2019 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

10. Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав Колесника В.В. відносно малолітньої дитини Колесника Б.В. 05.12.2012 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

11. Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав Тетери О.О.  відносно малолітніх дітей Тетери К.М.,,07.12.2011 р.н., Тетери Б.М., 30.01.2013 р.н., Тетери М.М., 10.11.2014 р.н., Тетери К.М.,12.06.2017 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

12. Про  затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету селищної ради.

Інформує: Бондар С.Ф. – провідний спеціаліст відділу юридичної та кадрової

роботи селищної ради

13.Про надання повноважень щодо присвоєння адрес і формування документів у сфері містобудування та архітектури.

власності

14. Про реєстрацію особи, що потребує поліпшення житлових умов та соціального житла ( Сурженко С.Є.).

власності

15.Про надання  дозволу на оформлення права власності на гараж у смт. Романів.

власності

16.  Про надання дозволу на оформлення права власності на житловий будинок у смт. Романів, вул. Набережна,13.

17. Розгляд заяв

Селищний голова                                                       Володимир САВЧЕНКО