Про внесення змін до рішення виконкому селищної ради від 26.08.2021 року №188 «Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Спасівською Катериною Григорівною»

Дата: 10.01.2022 16:45

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №

Від                     січня 2022 року                                                     смт.Романів

Про внесення змін до рішення

виконкому селищної ради

від 26.08.2021 року №188 «Про встановлення

піклування над дитиною, позбавленою

батьківського піклування,

Спасівською Катериною Григорівною»

Відповідно до ст.11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання підпункту 9 пункту 24 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про наявність у батька, матері дитини тривалої хвороби, яка перешкоджає виконанню батьківських обов’язків №5 від 10.01.2022 року, виданим КНП «Ємільчинська лікарня» Ємільчинської селищної ради, виконавчий комітет Романівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконкому Романівської селищної ради від 26 серпня 2021 року №188 Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Спасівською Катериною Григорівною» , а саме: замінити слова «висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про наявність у батька, матері дитини тривалої хвороби, яка перешкоджає виконанню батьківських обов’язків №36 від 06.07.2021року, виданим КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради на слова «висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про наявність у батька, матері дитини тривалої хвороби, яка перешкоджає виконанню батьківських обов’язків №5 від 10.01.2022 року, виданим КНП «Ємільчинська лікарня» Ємільчинської селищної ради».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                              Володимир САВЧЕНКО