Набір на освітню програму для малих суб'єктів підприємництва Export Academy 2022

Дата: 24.11.2021 11:20

Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСП, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання за Програмою учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

Навчальна програма розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, керівників компаній, які вже мають досвід експорту або планують розпочати експортну діяльність у 2022 році з усіх галузей, крім наступних:

• логістика, інжиніринг, дизайн, видавничі послуги, реклама та PR - для цих галузей є окрема Програма «Service Export Ukraine», зареєструватись на яку можна за посиланням.
  • IT-cектор: триває набір на першу в Україні секторальну програму для менеджменту ІТ компаній - «Export Evolution IT». Деталі та реєстрація за посиланням.

Посилання на повну інформацію тут: export.gov.ua/education/179-export_academy_2022