У ході підготовки до 19 сесії Романівської селищної ради відбулись засідання постійних комісій селищної ради

Дата: 22.12.2021 15:03

16 грудня 2021 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури. Присутні розглянули значну кількість питань: про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документаційіз землеустрою; про розгляд клопотань та про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території Романівської ТГ, про передачу земельних ділянок в оренду та ін.

22 грудня 2021 року відбулось спільне засідання постійних комісій Романівської селищної ради, а саме: з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань, з питань законності, регламенту та депутатської етики.

Протягом даного періоду, з метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень, які виносяться на сесію, депутати розглянули питання порядку денного, серед яких:

• Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на 2022 рік
  • - Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми поховання померлих одиноких громадян на 2022-2025 роки.
  • Про продовження дії Програми охорони навколишнього природного середовища Романівської територіальної громади на 2021 рік, до 2024 року включно.
  • Про затвердження Програми підтримки Комунальної установи Романівської селищної ради по експлуатації адміністративної будівлі та благоустрою території смт. Романів на 2022-2025 роки.
  • Про затвердження Положення про громадську організацію «Добровільна пожежна команда» Биківського старостинського округу Романівської селищної ради (територіальної громади).
  •  Про затвердження Програми забезпечення діяльності громадської організації «Добровільна пожежна команда» на території Биківського старостинського округу Романівської селищної (територіальної громади) на 2022-2026 роки.
  • Про бюджет Романівської територіальної громади на 2022 рік.
  • Про затвердження Положення про службу у справах дітей Романівської селищної ради.
  • Про затвердження на посади старост Романівської селищної ради.
  • Про внесення змін до структури та штатного розпису Романівської селищної ради.
  • Про внесення змін до Статуту Романівського закладу дошкільної освіти №1 «Сонечко» Романівської селищної ради Житомирської області.
  • Про затвердження Статут КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» в новій редакції.
  • Про план роботи Романівської селищної ради на І півріччя 2022 року.

Питання комунальної власності.

• Про внесення змін до структури та штатного розпису КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради».
  • Про зміни до штатного розпису комунальної установи по експлуатації адміністративної будівлі Романівської селищної ради та благоустрою території смт. Романів.
  • Про внесення змін  до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» на 2021 рік.
  • Про передачу матеріальних цінностей.
  • Про передачу приміщення та майна.
  • Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  • Про звернення депутатів Романівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Земельні питання.

Депутати опрацювали проекти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення та  дали згоду внести  проєкти рішень на розгляд чергової 19 сесії, яка відбудеться 24 грудня 2021 року.