Про внесення на громадське обговорення (громадські слухання) кандидатуру на посаду Прутівського старостинського округу

Дата: 17.12.2021 10:12

Романівського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 16.12.2021                                                                                   № 302

Про внесення на громадське

обговорення (громадські слухання)

кандидатуру на посаду Прутівського

старостинського округу

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост в старостинських округах Романівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Романівської селищної ради 26.11.2021 року №689-17/21, враховуючи протокол від 16.12.2021 року №___ комісії з проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у старостинських округах Романівської селищної ради та з метою врахування думки громадськості під час призначення старост у Романівській селищній раді:

1. Внести на громадське обговорення (громадські слухання) кандидатуру на посаду Прутівського старостинського округу Гирука Олега Михайловича.

2. Керуючому справами виконавчого комітету селищної ради, члену комісії (Іванюк І.В.) забезпечити опублікування інформації про початок проведення громадського обговорення (громадський слухань) на офіційному веб-сайті Романівської селищної ради.

3. Забезпечити проведення громадських обговорень (громадських слухань) з урахуванням обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого в місці проведення на дату проведення громадського обговорення.

4. Рекомендувати Сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №5 Житомирського районного управління поліції ГУ НП Житомирської області здійснити заходи щодо забезпечення громадського порядку під час проведення громадських слухань в Прутівському старостинському окрузі селищної ради.

5. Контроль з виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                        (підпис існує)                      Юрій ЧУМАЧЕНКО