Про затвердження Інструкції з діловодства в Романівській селищній раді та її виконавчих органах

Дата: 09.12.2021 10:25

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Від 23  грудня  2021 року

Про затвердження Інструкції з

діловодства в Романівській

селищній раді та її виконавчих

органах

Враховуючи вимоги Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55, керуючись ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Романівської селищної ради

• ИРІШИВ:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в Романівській селищній раді та її виконавчих органах ( далі – Інструкція), що додається.

2. Посадовим особам виконавчих органів селищної ради, старостам старостинських округів забезпечити неухильне дотримання вимог цієї Інструкції.

1. Відділу з організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради (Мирончук К.В.) надавати методичну та практичну допомогу посадовим особам виконавчих органів селищної ради в застосуванні положень Інструкції під час оформлення службових документів.

1. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради Іванюк І.В. здійснювати контроль за дотриманням вимог Інструкції в структурних підрозділах виконавчого комітету селищної ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Рибака В.М.

Селищний голова                                                                      Володимир САВЧЕНКО