08 грудня 2021 року в Романівській селищній раді було проведено семінар, який спрямовано на підвищення рівня обізнаності населення щодо протидії домашньому насильству та руйнацію негативних стереотипів про сім’ю та родину.

Дата: 08.12.2021 16:34

В семінарі взяли участь заступник директора, начальник управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Василь Павлюк, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації  Ольга Карпенко, фахівець із соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб Жанна Федосенко, голова Романівської селищної ради Володимир Савченко, перший заступник голови селищної ради Володимир Рибак, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Романівської селищної ради, представники місцевої поліції, ЦПМСД Романівської селищної ради, «Інклюзивно– ресурсного центру» Романівської селищної ради.

Під час семінару було обговорено питання  протидії домашнього насильства в громаді, про проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» та стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році.

Заступник директора, начальник управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Василь Павлюк спільно з першим заступником селищного голови Володимиром Рибаком, начальником відділу соціального захисту населення Романівської селищної ради  Валентиною Мельник, директором КУ «Територіальний центр (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» Тетяною Антоновою та фахівці обласних служб здійснили виїзд на об’єкт, де проводяться ремонтні роботи щодо створення мережі  спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році.