27 листопада вшануємо хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 132-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв тоталітарного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.
Ми маємо нагоду посилити увагу до акції “Запали свічку” – активніше закликати засвітити вогник у кожній домівці – вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.
Запалена свічка у вікні кожної нашої домівки увечері 27 листопада стане виявом нашої пам’яті і віри у майбутнє. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про загиблих, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду.
Романівська селищна рада