Про створення комісії з проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у  старостинських округах Романівської селищної ради

Дата: 26.11.2021 15:51

Романівського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 26.11.2021                                                                      № 276

Про створення комісії з проведення

громадського обговорення

(громадських слухань) кандидатур

старост у  старостинських

округах Романівської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у старостинських округах Романівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Романівської селищної ради від 26.11.2021 року №689-17/21, з метою врахування думки громадськості під час призначення старост у Романівській селищній раді:

1. Утворити комісію з проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у старостинських округах Романівської селищної ради  (далі - Комісія), у складі:

Юрій ЧУМАЧЕНКО секретар  селищної ради, голова комісії;

Василь ХОДЮКзаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії;

Ольга ГЕРАСИМОВАголовний спеціаліст відділу з організаційної роботи селищної ради, секретар комісії;

Сергій ЗІНЧУКдепутат селищної ради, член комісії;

Володимир РИБАКперший заступник селищного голови селищної ради, член комісії;

Інна ІВАНЮК керуючий справами виконавчого комітету селищної ради, член оргкомітету;

Катерина МИРОНЧУК – начальник відділу з організаційної роботи селищної ради, член комісії;

Олексій КАПІНУС - депутат селищної ради, член комісії;

Світлана КРИЖАНІВСЬКА - начальник відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради, член комісії;

Марина КУЛАК - депутат селищної ради, член комісії;

Дмитро ЛЕСЬКО - депутат селищної ради, член комісії;

Олексій ЛЕЩЕНКО - депутат селищної ради, член комісії;

Марія СОСНОВСЬКА - депутат селищної ради, член комісії;

Василь ФЛУД - депутат селищної ради, член комісії.

2. Затвердити зразок заяви про згоду на прийняття участі у проведенні громадського обговорення (додаток 1).

3. Керуючому справами виконавчого комітету селищної ради

Іванюк І.В. (члену комісії)  розмістити оголошення про прийом заяв кандидатур на посаду старост старостинських округів Романівської селищної ради на офіційному веб-сайті Романівської селищної ради, встановивши термін прийому заяв – з 26 листопада по 30 листопада цього року.

4. Комісії у своїй роботі керуватися Порядком проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур старост у старостинських округах Романівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Романівської селищної ради від 26.11.2021 року №№689-17/21.

5. Контроль з виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                (підпис існує)                       Володимир САВЧЕНКО

до розпорядження селищного

голови

від 26.11.2021 р. №276

Романівському селищному голові

Володимиру САВЧЕНКУ

(П.І.Б. кандидата)

(місце проживання)

(контактний номер телефону)

ЗАЯВА

Я,____________________________________________________(П.І.Б. кандидата), надаю згоду на прийняття участі у проведенні громадського обговорення  стосовно мене як кандидатуру на посаду старости _____________________________старостинського округу Романівської селищної ради.

Повідомляю, що відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» _______________ (відсутні або наявні) підстави щодо неможливості затвердження мене на посаді старости.

Даю згоду на обробку та оприлюднення моїх персональних даних.

____________                  _____________                      __________________

Дата                              (підпис)                                     П.І.Б.