Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та  зборів"

Дата: 04.06.2021 11:44

Повідомлення про оприлюднення

регуляторного акту проєкту рішення Романівської селищної ради

«Про встановлення місцевих податків та  зборів на території  Романівської громади»

Проєкт рішення Романівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та  зборів на території  Романівської громади» розроблено фінансовим управлінням Романівської селищної ради.

Мета проєкту: встановлення на території Романівської селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акту у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проєкт спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності у здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проєкту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

• в мережі Інтернет http://romanivska-gromada.gov.ua
  • у фінансовому управлінні Романівської селищної ради:  смт. Романів, вул. С. Лялевича, буд 2, кабінет 210.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді по e-mail: rfu_romaniv@ukr.net впродовж одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта на офіційній сторінці Романівської селищної ради в мережі Інтернет.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)