Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради.

Дата: 24.11.2021 16:21

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради. Участь у якому взяли 26 членів виконкому.

На даному засіданні було розглянуто загалом 22 проєкти.

Членами виконкому опрацьовано ряд важливих питань, серед яких:

- схвалення проєкту бюджету селищної ради на 2022 рік та план  діяльності з підготовки регуляторних актів на 2022 рік.

- створено робочу групу зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Романівської селищної ради.

- затверджено склад Молодіжної ради Романівської селищної ради.

- заслухано підсумки оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2021 році.

Серед інших проектів рішень, що вимагали термінового розгляду, стали питання про:

- впорядкування та присвоєння поштових адрес та надання дозволу на оформлення права власності на житлові будинки.

- надання дозволу на безкоштовне харчування дітей з малозабезпечених сімей та дитини учасника АТО/ООС.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення, з якими можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб- сайті селищної ради.