Робота служби у справах дітей Романівської селищної ради направлена на захист прав та законних інтересів дітей громади.

Дата: 22.11.2021 15:56

У зв’язку із зниженням температури та настанням опалювального періоду, з метою попередження нещасних випадків серед дітей, службою у справах дітей селищної ради спільно з представниками поліції, старостинських округів, фахівцями із соціальної роботи, працівниками Романівського районного сектору ДСНС у Житомирській області проводяться обстеження житлово-побутових умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо справності пічного опалення, електрообладнання, забезпечення твердим паливом, належного виконання батьківських обов’язків. Так, такі виїзди було проведено 15, 16, 18, 19 листопада на території смт.Романова, сіл Хижинці, Романівка, Раці, Корчівка, Соболівка, Вила. В ході виїздів, з батьками проведено бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті у зимовий період, наголошено про небезпеку залишення дітей без нагляду дорослих, потреби в забезпеченні паливом, належного виконання батьківських обов’язків.