З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 19.11.2021 12:39

21 листопада – День Гідності та Свободи – Прикарпатський національний  університет імені Василя Стефаника

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, воїнів, які відстоюють інтереси народу України сьогодні, вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають наші кордони.

Всім мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!