Відбулося засідання земельної комісії

Дата: 17.11.2021 14:23

17 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології під головуванням Сергія Зінчука. Взяли участь у засіданні селищний голова Володимир Савченко, секретар ради Юрій Чумаченко, заступник селищного голови Василь Ходюк, керівники виконавчих органів ради.

Блок земельних питань, що виноситься на розгляд чергової сесії селищної ради, цього разу складається з 35 питань.

Питання стосуються: затвердження документації із землеустрою; надання дозволу для виділення земельних ділянок ВОСГ та передачу у власність, надання дозволу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, про передачу в оренду земельних ділянок, встановлення (відновлення) меж.

По завершенню комісії питання, які погоджено на засіданні, винесено на розгляд сесії. Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійної комісії будуть розглянуті під час засідання сесії, що відбудеться 26 листопада.