Дата: 17.11.2021 09:28

Житомир.info | Колектив будинку-інтернату з передмістя Житомира звернувся до  голови облради з проханням не звільняти керівника

Відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради доводить до відома інформацію Тетерівського  дитячого будинку-інтернату про набір на тимчасове або постійне перебування дітей (хлопчиків) з інвалідністю віком від 4 до 18 років з помірною, тяжкою і глибокою розумовою відсталістю та/або тяжкими, стійкими розладами психіки, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Влаштування дітей з інвалідністю проводиться згідно Закону України «Про надання соціальних послуг», Положення про Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради та відповідно Методичних рекомендацій про надання соціальних послуг для дітей з інвалідністю.

Перелік документів для влаштування в дитячий будинок-інтернат додаємо.

За додатковою  інформацією рекомендуємо звертатись до відділу соціального захисту населення Романівської селищної ради  каб. № 105,106,108  за адресою: смт.Романів, вул.С.Лялевича, 2.

Перелік документів.pdf,