Про передачу функції з організації надання послуги з патронату над дитиною у Романівській селищній раді

Дата: 10.11.2021 12:45

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №            Проєкт

Від  24  листопада    2021 року                                                      смт. Романів

Про передачу функції з організації

надання послуги з патронату над

дитиною у Романівській селищній раді

На виконання п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», враховуючи ст.252, 253, 256 Сімейного кодексу України, з метою створення сімей патронатного вихователя, забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, спрямованих на підтримку сім’ї, створення умов для виховання і розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Відділу соціального захисту населення Романівської селищної ради:

1.1.Передати Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» функції з організації надання послуги патронату над  дитиною у Романівській селищній раді.

2. Визначити КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» соціальним закладом, на який покладатимуться функції з організації надання послуги патронату над дитиною.

3.Директору КУ«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Романівської селищної ради» Антоновій Т.М. внести зміни до статуту КУ«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Романівської селищної ради».

4. Рішення виконавчого комітету Романівської селищної ради №         від 29 липня 2021 року вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови  Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                                          Володимир САВЧЕНКО