04.11.21 відбулось підписання МЕМОРАНДУМУ про співпрацю між Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України (м. Хмельницький) Відділенням Нотаріальної палати України в Житомирській області та Романівською селищною радою

Дата: 04.11.2021 15:36

Це полегшить роботу нотаріусів і буде досить зручним для жителів громади, адже зменшиться кількість установ, які треба відвідати, щоб отримати потрібні довідки.

До прикладу, після смерті людини спадкоємець під час переоформлення права власності не буде збирати відповідні довідки у різних установах, їх зможе сформувати нотаріус під час прийому.

Документ дозволить покращити здійснення нотаріусами своєї професійної діяльності, а також підвищити якість та ефективність вчинення нотаріальних дій, передбачених законодавством України та подальшої співпраці в цьому напрямку.

Підписали меморандум селищний голова Володимир Савченко, заступник начальника міжрегіонального управління у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Валентин Залізнюк та голова відділення Нотаріальної палати України в Житомирській області Євгенія Заріцька.