Про встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» та нанесення дорожньої розмітки біля ОЗЗСО «Романівська гімназія»

Дата: 02.11.2021 12:38

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №233

28.10.2021                                                                                             смт. Романів

Про встановлення пристроїв

примусового зниження швидкості

руху транспорту «лежачий поліцейський»

та нанесення дорожньої розмітки

біля ОЗЗСО «Романівська гімназія»

Розглянувши депутатське звернення  Флуда В.В. та Кулак М.В. щодо необхідності встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» та нанесення дорожньої розмітки біля ОЗЗСО «Романівська гімназія», з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянках доріг біля зазначеного закладу,  керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити пристрої примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» по вул. Путиліна та вул. Шевченка в смт. Романів біля ОЗЗСО «Романівська гімназія» згідно ДСТУ 4123:2020 «Безпека дорожнього руху. Засоби заспокоєння руху» та відповідні попереджувальні дорожні знаки згідно ДСТУ:4100-2014 «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування».

2. Нанести дорожню розмітку біля ОЗЗСО «Романівська гімназія» по вул. Путиліна та вул. Шевченка згідно ДСТУ:2587-2010 «Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування».

3. Забезпечити фінансування робіт за рахунок коштів селищної ради або інших джерел, що не заборонені чинним законодавством України.

4. Звернутися до Житомирської обласної державної адміністрації про надання дозволу на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський», відповідних попереджувальних дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки біля ОЗЗСО «Романівська гімназія» по вул. С.Лялевича та вул. Графа Ілінського, які розташовані на дорогах загального користування місцевого значення С061901 ( Романів-Пилипо-Кошара – через Велику Козару) та О061939 (Романів – Романівка), що планується здійснити за благодійні кошти.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Рибака В.В.

Селищний голова                                       Володимир САВЧЕНКО