Дата: 29.10.2021 14:41

З метою розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці Генерального плану смт. Романів, плану зонування території смт. Романів та стратегічної екологічної оцінки Генерального плану смт. Романів Житомирського району Житомирської області  відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 оголошується початок процедури громадських слухань, яка відбудеться з  29 жовтня 2021 року по 29 листопада 2021 року включно.

Мета розроблення Генерального плану селища міського типу Романів :

- обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населеного пункту  Романів;

- визначення принципів і напрямів планованої організації та функціонального призначення території;

- підготовка пропозицій щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту територій і населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник містобудівної документації:   виконавчий комітет Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської  області.

Розробник містобудівної документації: ДП «УкрДАГП», юридична адреса м. Вінниця, вул. Келецька,63

Підстава для розроблення – Рішення № 24-46/2019 Романівської селищної ради Романівського району Житомирської обл. від 27.06.2019 р. 46 сесії 7 скликання «Про виготовлення генерального плану та плану зонування території смт. Романів».

Розроблення Генерального плану селища міського типу Романів з планами зонування території та стратегічною екологічною оцінкою пов’язано з необхідністю виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами проекту  Генерального плану, плану зонування території селища міського типу Романів можна ознайомитись у  відділі житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності виконавчого комітету  Романівської селищної ради  ачальник Скакун Ірина Вікторівна) в робочий час  за адресою: смт.Романів, вул.С.Лялевича, 2, (приміщення  селищної ради) к. 214.

Пропозиції до проектів подаються протягом тридцяти днів з дати опублікування повідомлення. Пропозиції приймаються до 29 листопада  2021 року до 16.00 години у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім′я, по батькові, місця проживання, особистого підпису;  від юридичних осіб – із зазначенням найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника. Пропозиції повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних  і державних стандартів та правил.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій –  перший заступник селищного голови  Рибак Володимир Миколайович.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ « Про затвердження проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду проектів містобудівної документації на місцевому рівні» або надані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання відбудуться: 30.11.2021 р. о 10.00 годині за адресою: смт. Романів, вул. С. Лялевича, 2 у великій залі адмінприміщення  (можливі уточнення дати і часу)